• Start
  • Wijkraad
  • Wijkraad

Wijkraad Laarkerk

Naam:  Telefoon: E-mail:
Voorzitter:  
W. Neutel 050-2307949 wneutel@pknanloozuidlaren.nl
     
Scriba:    
H. Buikema 050-4094536 hansbuikema@pknanloozuidlaren.nl
     
Voorzitter college kerkrentmeesters:    
J.H. Denkema 050-4090343 jdenkema@pknanloozuidlaren.nl
     
Voorzitter college diakenen:    
W. Vrieling 050-4091202 wvrieling@pknanloozuidlaren.nl
     
Predikant:    
ds. W.H. Slob 050-4095164 whslob@pknanloozuidlaren.nl
     
Wijkraad, overige leden:    
Predikant:    
ds. J. van Slooten 050-3645662 jvanslooten@pknanloozuidlaren.nl
     
Voorzitter commissie eredienst:    
R.A.G. Timmer 050-4094279 rtimmer@pknanloozuidlaren.nl
     
Ouderling sectie Zuid:    
Vacant    
     
Ouderling sectie West:    
C. Verburg-Broersma 050-4092522 cverburg@pknanloozuidlaren.nl
     
Ouderling sectie Centrum:    
G. Breukelman 050-4094407 gbreukelman@pknanloozuidlaren.nl
     
College van Diakenen:    
J.S. van der Borg 050-4094261 j.vanderborg@pknanloozuidlaren.nl
     
Ouderling jeugd:    
E. Kroon   egkroon@pknanloozuidlaren.nl
     
Notulist wijkraad:    
R. Lagerburg 050-3095813 rlagerburg@pknanloozuidlaren.nl
     
Overige ouderlingen:    
Jeugdouderling:    
P. F. Hu-Knot 06-10881854 phu@pknanloozuidlaren.nl
     
Ouderling sectie centrum:    
J.H.M Verspuij-Visser 050-3643177 mverspuij@pknanloozuidlaren.nl
     
Senioren ouderlingen: 06-38225989
H. Bakker 06-38225989 hbakker@pknanloozuidlaren.nl
J. Jonkers 0592-580705 jjonkers@pknanloozuidlaren.nl
I. Ridderbos-Huizenga 050-4093166 iridderbos@pknanloozuidlaren.nl

 

© 2017 PKN Anloo - Zuidlaren | Alle rechten voorbehouden.