Skip to main content

U-ni†ed dienst, Jodendom

Naast thema's over het christendom heeft U-ni†ed in de afgelopen jaren ook aandacht besteed aan thema's buiten ons geloof. Zo hebben we eerder een imam en een boeddhistische monnik in onze dienst te gast gehad om kennis te maken met elkaars geloof, gebruiken en tradities.
Zondagavond 7 april gaan we in onze dienst kennismaken met het jodendom. Hiervoor hebben wij rabbijn Tamarah Benima uitgenodigd. Wie kan er namelijk beter vertellen over het jodendom dan een rabbijn? Tamarah Benima is naast een liberaal rabbijn, journaliste, columniste en vertaalster en zal met ons het jodendom bespreken.
Iedereen is zondagavond 7 april om 19.00 uur van harte welkom in de Laarkerk. Het belooft een interessante dienst te worden voor jong en oud!