Skip to main content

Voedselbank Zuidlaren

boodschappenlijstje voedselbank zuidlaren pknHelp a.u.b. Voedselbank Zuidlaren en geef elke maand voedsel wat u kunt missen.

Op onderstaande vrijdagen zijn de inzamelingen in;
de Zijbeuk, eind van de Domineeskamp rechts (Zuidlaren) van 18.30 uur tot 19.30 uur en
de Magnuskerk (Anloo) van 18.30 uur tot 19.00 uur en op onderstaande zondagen, 's morgens in alle kerken voorafgaande aan de kerkdienst.

Inzamelingsdagen 2023:  
10 en 12 februari 10 en 12 maart
07 en 09 april 12 en 14 mei
09 en 11 juni 07 en 09 juli
11 en 13 augustus 08 en 10 september
06 en 08 oktober 10 en 12 november
08 en 10 december  

Welke producten kunt u inleveren?
Hierbij kunt u denken aan: rijst - pasta(saus) – soep – groenten in pot of blik - aardappelen - brinta – havermout – broodbeleg, als het maar een langer houdbaar product is. Ook artikelen als koffie, thee, snoep en frisdranken zijn welkom, maar geen producten voor de koelkast en geen alcohol.

Met de ontvangen producten worden elke week voedselpakketten samengesteld voor ruim 50 gezinnen die bij de Voedselbank in Zuidlaren komen. Toelating tot de voedselbank is alleen mogelijk als er wordt voldaan aan de strenge landelijke normen. Voedselbank Zuidlaren werkt alleen met vrijwilligers, maar zonder uw daadwerkelijke hulp is er onvoldoende voedsel beschikbaar.

Voor eventuele vragen: voedselbank@pknanloozuidlaren.nl 
Voedselbank Zuidlaren is een onderdeel van St. Voedselbank hart van Drenthe.
Financiële donaties: bankrekening NL76 RABO 0 343 0212 42 t.n.v. Magnuskerk o.v.v. Voedselbank Zuidlaren.