Voedselbank Zuidlaren

boodschappenlijstje voedselbank zuidlaren pknHelp a.u.b. Voedselbank Zuidlaren en geef elke maand voedsel wat u kunt missen.

Op onderstaande vrijdagen van 18.30 - 19.00 uur zijn de inzamelingen in de Magnuskerk (Anloo) en in de Laarkerk van 18.30 - 19.30 uur (Stationsweg 159, Zuidlaren) en op onderstaande zondagen ’s morgens in alle kerken voorafgaand aan de kerkdienst.

Inzamelingsdagen:

 08 en 10 september  13 en 15 oktober
 03 en 05 november   08 en 10 december

Welke producten kunt u inleveren?
Hierbij kunt u denken aan: rijst - pasta(saus) – soep – groenten in pot of blik - aardappelen - brinta – havermout – broodbeleg, als het maar een langer houdbaar product is. Ook artikelen als koffie, thee, snoep en frisdranken zijn welkom, maar geen producten voor de koelkast en geen alcohol.

Met de ontvangen producten worden elke week voedselpakketten samengesteld voor ruim 170 gezinnen die bij de Voedselbanken in Aa en Hunze en Zuidlaren komen. Toelating tot de voedselbank is alleen mogelijk als er wordt voldaan aan de strenge landelijke normen. Desondanks is in 2014 het aantal afnemers in de gemeente Tynaarlo gegroeid met 50% en we verwachten een verdere groei in 2015. Echter, voor het voedselaanbod zijn we afhankelijk van u en andere sponsors. Voedselbank Zuidlaren werkt alleen met vrijwilligers, maar zonder uw daadwerkelijke hulp is er onvoldoende voedsel beschikbaar.

Voor eventuele vragen: voedselbank@pknanloozuidlaren.nl 
Tel. 0592 – 27 16 96 of 050 – 409 1929
Voedselbank Zuidlaren is een onderdeel van St. Voedselbank Midden-Drenthe.
Financiële donaties: Bankrekening NL26 RABO 0107 9731 97 t.n.v. Voedselbank Midden-Drenthe onder vermelding van Voedselbank Zuidlaren. Website: www.voedselbankmiddendrenthe.nl

© 2017 PKN Anloo - Zuidlaren | Alle rechten voorbehouden.