Skip to main content

Koffiedrinken wijk westlaren

Samen
Datum: zondag 4 juni 2023 11:15 - 13:00

Locatie: CBS het Stroomdal

koffie drinken wijken pkn anloo zuidlarenOp zondag 4 juni willen we elkaar graag weer ontmoeten na de diensten in de Laarkerk en de Dorpskerk. Het is best al een poos geleden dat we met elkaar konden koffiedrinken in ‘de Bark’ na de jaarwisseling. Zelfs een grotere gezellige bijeenkomst in en rond ‘het Stroomdal’ is al lang geleden.
Maar binnenkort gaat het weer gebeuren!
Iedereen is van harte welkom. Ook kinderen, met hun ouders, die op het Stroomdal zitten en ergens anders wonen zijn van harte welkom. We hopen op goed weer, zodat we buiten kunnen zijn met het welbekende kopje koffie, fris en lekkers erbij.
Wil je iets lekkers meenemen, dan kun je dat doorgeven aan Rennie van der Velden, tel.050 409 6043, of via de e-mail rennievandervelden@pknanloozuidlaren.nl
Noteert iedereen de datum alvast in de agenda?!
Zondag 4 juni
Locatie: CBS het Stroomdal
Tijdstip: vanaf 11.15 uur

Namens de voorbereidingsgroep
Greet van der Kruk, Rennie van der Velden en Cathrien Verburg

 

 

Alle datums


  • zondag 4 juni 2023 11:15 - 13:00