Bijeenkomst westlaren

Samen
Datum: zondag 22 april 2018 11:00 - 13:00

Locatie: het Stroomdal

inloopmorgen pkn anloo zuidlarenOp zondag 22 april organiseren wij aansluitend aan de kerkdiensten een gezellige bijeenkomst in en om basisschool Het Stroomdal. Er wordt gezorgd voor koffie, thee, limonade en wat lekkers. Daarna is er een circuit met spelletjes en knutselactiviteiten. Wij richten ons vooral op gezinnen met kinderen, maar in het kader van ‘ontmoeting’ nodigen we alle leden uit Westlaren van de Dorps- en Laarkerk van harte uit om gezellig mee te doen of om aan te moedigen.

Voor nadere informatie, of om u aan te melden voor het bakken van wat lekkers, kunt u terecht bij:
Yvette Belt, Tryntsje Smit, Esther Vierkant en Rennie van der Velden. rvdvelden@pknanloozuidlaren.nl

 

E-mail
rvdvelden@pknanloozuidlaren.nl

 

Alle datums


  • zondag 22 april 2018 11:00 - 13:00

© 2019 PKN Anloo - Zuidlaren | Alle rechten voorbehouden.