Zangavond nieuwe liedboek

Magnuskerk
Datum: maandag 16 oktober 2017 20:00 - 22:30

Locatie: Magnuskerk

liedboek logo pkn anloo zuidlarenOp maandag 16 oktober wordt in de Magnuskerk een avond georganiseerd waarin we ons zingend en pratend buigen over het nieuwe Liedboek. Het Liedboek is al een poosje in gebruik in onze drie gemeenten, en het leek ons goed om daarbij eens wat langer stil te staan. Met ondersteuning van Cantazet gaan we bekende en nieuwe liederen zingen, en er is ruim de gelegenheid om van gedachten te wisselen over de liedkeuze in de eredienst.
Niet alleen leden van de Magnuskerk zijn welkom, ook leden van Laarkerk en Dorpskerk zijn uitdrukkelijk uitgenodigd! De avond begint om 20.00 uur.

 

 

E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Alle datums


  • maandag 16 oktober 2017 20:00 - 22:30

© 2018 PKN Anloo - Zuidlaren | Alle rechten voorbehouden.