Jongerenreis taizé

Categorie
Samen
Datum
zondag 23 juli 2017 - zondag 30 juli 2017
Locatie
Taizé
Email
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

taize jongeren reis pkn anloo zuidlarenOok dit jaar is er weer een groep jongeren die graag in de zomer afreist naar Taizé. Op verzoek van de groep jongeren, die vorig jaar naar Taizé zijn geweest organiseert de Jeugdraad opnieuw in de 1e week van de zomervakantie (23 t/m 30 juli) een jongerenreis naar Taizé. Op vrijdagavond 28 april werd een informatiebijeenkomst gehouden. De jongeren die vorig jaar zijn afgereisd naar Taize hebben informatie gegeven aan hen die nu ook graag aanhaken. Mocht je je nog niet hebben aangemeld dan kan dat nog. Ben je 17+ en wil je ook graag mee dan horen we dat natuurlijk graag. Opgave bij: tvdploeg@pknanloozuidlaren.nl

 

 
 

Alle datums

  • Van zondag 23 juli 2017 tot zondag 30 juli 2017
© 2017 PKN Anloo - Zuidlaren | Alle rechten voorbehouden.