Skip to main content

Concert las niñas en educa symfonia

Categorie
Dorpskerk
Dates
zondag 21 april 2024 15:00 - 16:00
Locatie
Dorpskerk

Las Niñas Educa Symfonia dorpskerk zuidlarenZondag 21 april kunt u in de Dorpskerk in Zuidlaren genieten van een bijzonder concert van Las Niñas én Educa Symfonia.
Het Salonorkest Las Niñas y Compadres is in 2003 opgericht door vioollerares Ali Wierth uit Oude Pekela en vierde onlangs haar 20-jarig bestaan. Sinds 2016 staat Jelte Duister ‘op de bok’ als dirigent. Het orkest is trots op de samenwerking met Nomi de Ridder en Annechienus Pot. Beide hebben hun sporen ruimschoots verdiend in de wereld van de operette en zijn als vaste zangers verbonden aan Las Niñas. Las Niñas maakt van elke repetitie en elk concert een feestje!

Op uitnodiging van Las Niñas werkt ook het symfonieorkest Educa Symfonia mee aan het concert. Het orkest staat onder leiding van dirigent Esther van Dijk en verzorgt regelmatig concerten in Veendam en omstreken. Bijzonder aan deze concerten is dat er het nodige wordt verteld over de muziek en de componisten en de verschillende instrumenten die deel uitmaken van het orkest, vandaar de naam: Educa Symfonia.

Las Niñas en Educa Symfonia bieden 21 april een gevarieerd programma met licht klassieke muziek, prachtige walsen, bekende liederen uit verschillende operettes en filmmuziek. De orkesten spelen ieder een eigen programma en enkele nummers samen. Het concert begin om 15.00 uur en de toegang is gratis. Het concert is gratis te bezoeken, uw bijdrage voor dekking van de onkosten wordt op prijs gesteld.

 
 

Alle datums

  • zondag 21 april 2024 15:00 - 16:00

Magnuskerk | Anloo

Kerkbrink 1
9467 PH Anloo
Tel. 0592 273 200
E-mail

Laarkerk | Zuidlaren

Stationsweg 159
9471 GP Zuidlaren
Tel. 050 409 3666
E-mail

Dorpskerk | Zuidlaren

Kerkbrink 3
9471 AJ Zuidlaren
Tel. 050 409 5643
E-mail