Filmavond 'paradise now'

de Meent
Datum: vrijdag 23 februari 2018 18:00 - 21:00

Locatie: het Station

Paradise now pkn anloo zuidlarenVrijdag 23 februari Film: Paradise now (begeleiding: ds. Robert-Jan ten Have)
De jonge Palestijnse Khaled en Said zijn al bevriend sinds hun kindertijd en worden ‘uitverkoren’ om een zelfmoordaanslag in Tel Aviv uit te voeren. Na een laatste avond met hun familie, waarvan ze geen afscheid mogen nemen, vertrekken ze met bommen op hun lichaam naar de grenspost. Maar de operatie verloopt niet volgens plan: de twee vrienden verliezen elkaar uit het oog. Beide jongens worden gedwongen hun eigen keuzes te maken over hun verdere bestemming. De film geeft een helder inzicht in het dagelijks leven van gewone mensen in hopeloze omstandigheden.

Tijd: steeds 18.00 uur
Locatie: de Meent
Opgave bij ds. Robert-Jan ten Have.
Prijs (per keer); € 5.

 

E-mail
jvanslooten@pknanloozuidlaren.nl

 

Alle datums


  • vrijdag 23 februari 2018 18:00 - 21:00

© 2019 PKN Anloo - Zuidlaren | Alle rechten voorbehouden.