Filmavond 'god on trial'

de Meent
Datum: vrijdag 19 januari 2018 18:00 - 21:00

Locatie: het Station

Film God on trial pkn anloo zuidlarenVrijdag 19 januari Film: God on Trial (begeleiding: ds. Jelle van Slooten)
'Heeft God het heilige verbond met het Joodse volk verbroken?' Zo luidt de aanklacht in God on Trial, een opmerkelijk docudrama waarin Joodse gevangenen in een barak in Auschwitz een strafzaak voeren tegen God op de avond voor de executie van de helft van de aanwezigen. Is het een beproeving? Een brandoffer (holocaust)? Of heeft God een nieuw verbond gesloten, met de nazi's? Deze en andere vragen komen aan bod in De Emmony's op mondelinge overlevering gebaseerde document waarin een debat over de wet (Thora) transformeert tot een troostend gebed.


Tijd: steeds 18.00 uur
Locatie: de Meent
Opgave bij ds. Jelle van Slooten.
Prijs (per keer); € 5.

 

E-mail
jvanslooten@pknanloozuidlaren.nl

 

Alle datums


  • vrijdag 19 januari 2018 18:00 - 21:00

© 2018 PKN Anloo - Zuidlaren | Alle rechten voorbehouden.