Filmavond 'turist'

de Meent
Datum: vrijdag 13 oktober 2017 18:00 - 21:00

Locatie: het Station

filmavond turist pkn anloo zuidlarenVrijdag 13 oktober Film: Turist (begeleiding da. Gonny de Boer)
Dit droogkomische en venijnige relatiedrama volgt een jonge gezin dat vakantie houdt in een Frans skioord. Het is er wonderschoon en beklemmend tegelijk. Hét moment van de film is wanneer een lawine dreigend afstormt op het terras waar het gezinnetje zit te lunchen. De vader vlucht weg, zonder om te kijken naar zijn vrouw en kinderen. De lawine bereikt het terras niet. Iedereen komt met de schrik vrij. Maar zagen we het nou goed? Koos hij er nou voor om zijn eigen hachje te redden als het er op aankomt?

Tijd: steeds 18.00 uur
Locatie: de Meent
Opgave bij da. Gonny de Boer hedeboer@pknanloozuidlaren.nl

Prijs (per keer); € 5.

 

E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Alle datums


  • vrijdag 13 oktober 2017 18:00 - 21:00

© 2018 PKN Anloo - Zuidlaren | Alle rechten voorbehouden.