Informatieavond israëlreis

de Meent
Datum: maandag 13 november 2017 19:30

Locatie: Grote zaal

Israëlreis pkn anloo zuidlarenInformatieavond Israëlreis: ‘Het verhaal en het land’
Op veler verzoek staat er in mei 2018 een Israëlreis gepland. Naast een aantal basis/standaard plaatsen (voor hen die de eerste keer Israël bezoeken) zal de reis als thema dragen ‘Het verhaal en het land’. Van een aantal bijzondere verhalen wordt de historische plaats in Israël bezocht. Deelnemers ontvangen bij vertrek een zorgvuldig samengestelde reisgids van zo’n 80 pagina’s met daarin belangrijke wetenswaardigheden over Israël, praktische informatie en adviezen en het uitgewerkte programma met daarin veel informatie over de te bezoeken plaatsen.
De informatieavond is bedoeld om een mogelijk aantal deelnemers te peilen en zoveel mogelijk informatie te geven over de te organiseren reis.

Datum: 13 november 2017
Aanvang: 19:30 uur
Locatie: De Meent
Gespreks-/reisleider: ds. Jelle van Slooten
jvanslooten@pknanloozuidlaren.nl

 

 

Telefoon
050 3645662
E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Alle datums


  • maandag 13 november 2017 19:30

© 2018 PKN Anloo - Zuidlaren | Alle rechten voorbehouden.