Oliebollenactie jeugdwerk
Ook dit jaar verkopen wij weer onze heerlijke oliebollen, gebakken door de jeugd en alle mensen die zin hebben om de ‘handen uit de mouwen’ te steken.
Heb jij/heeft u ook zin om mee te helpen? Geef het door aan de jeugdraadleden of meld je aan.
Op oudejaarsdag kunt u de oliebollen weer ophalen. Ze worden gebakken in een van de garageboxen op het kerkplein van de Laarkerk. En natuurlijk staat er ook weer een kop koffie, thee en glühwein voor u klaar.
Kosten: € 8,- voor een zak van 10 oliebollen naturel en € 8,50 voor de krenten.
Ook dit jaar bakken wij weer voor een goed doel: Eva van de Borg zit momenteel in India. Zij doet daar vrijwilligerswerk voor een woman empowerment project. Eva geeft meisjes tussen de 8-12 jaar les over verschillende onderwerpen, onder andere Engels en computerles zodat de meisjes zo makkelijker aan een baan kunnen komen. Dit project kan wel wat financiële steun gebruiken en dit willen we vanuit het jeugdwerk van harte ondersteunen middels deze oliebollenactie.
Meer info over het goede doel en een persoonlijk verhaal van Eva vind u in het artikel hieronder.
Ook ligt er een bestellijst in alle drie de kerken, waarop u uw bestelling kunt noteren.