• Start
  • Diaconaal project 2019 | 'De kunstveiling’

Diaconaal project 2019 | 'De kunstveiling’

kunst veiling pkn anloo zuidlarenNa een al een eerdere oproep in samenklank, Zondagsbrief en de mededelingen/uitleg bij de verschillende collectes om voor het 'Alafya project in Ghana' kunstwerken voor het kunstveiling project in te leveren, hebben een aantal mensen gereageerd en prachtige kunstwerken ingeleverd en/of toegezegd:
Schilderijen van o.a. van Jans Katerberg, Alfred Gockel, John James Audubon,TvDijk en anderen.
Drukwerk van Aldrik Salvador, foto op alluminium van DeneFoto en prachtige pentekeningen van Hommo Folkerts. speksteen beelden van Fam. Lanniga.
Maar er kan nog meer bij. We zijn er nog nog niet!

We zijn ook nog op zoek naar beelden, vazen enz.
En we doen het als volgt: U biedt één of meerdere kunstwerken van u aan en bepaalt wat de minimale prijs moet zijn bij de biedingen. Halen we die niet, dan krijgt u uw kunstwerk terug.

Wanneer u iets in de aanbieding heeft, neemt u dan alstublieft contact op met Dick Moes, telefoon 050-364 62 01 of mail naar dickmoes@pknanloozuidlaren.nl.
Nader bericht over de veiling volgt in één van de volgende uitgaven van Samenklank en op de website.

Met hoop op een mooie respons.
De gezamenlijke diaconieën.

Magnuskerk | Anloo

Kerkbrink 1
9467 PH Anloo
Tel. 0592 273 200
E-mail

Laarkerk | Zuidlaren

Stationsweg 159
9471 GP Zuidlaren
Tel. 050 409 3666
E-mail

Dorpskerk | Zuidlaren

Kerkbrink 3
9471 AJ Zuidlaren
Tel. 050 409 5643
E-mail