Zangers gezocht voor de passieviering 2019
Op zondag 14 april 2019 is het Palmzondag.
Traditiegetrouw wordt dan, ’s avonds om 19.00 uur, de passieviering in de Laarkerk gehouden. In deze dienst willen we (voorafgaand aan de goede week) stilstaan bij de weg die Jezus ten einde toe ging.
In deze passieviering zal veel aandacht en ruimte zijn voor samenzang èn koorzang.
Het is de bedoeling, met een koor de “Liederen van Passie” (naar het evangelie van Mattheus) uit te voeren, een liederencyclus die in 2003 geschreven is door Gerard van Amstel (U weet wel . . . van de musicals over Jakob, Jozef, Mozes en Maria), op tekst van Piet van Midden.
Het gaat hier om een geheel van bijna 20 prachtige sfeervolle liederen! De liederen zijn heel toegankelijk geschreven, en zeer goed uitvoerbaar voor een projectkoor, waar ook u of jij aan kan deelnemen!!
Natuurlijk zijn er repetities nodig om te komen tot een mooie en goede uitvoering, samen met een instrumentale groep (piano, fluit, klarinet,)
Die repetities zullen gehouden worden op zondagavond,
van 19.30-21.30 uur, (meestal in De Meent) op de volgende data:
6, 20 en 27 januari, 3 en 10 februari, 3, 10, 17, 24, 31 maart en 7 april.
Kosten: ca. € 35,00 p.p. (inclusief bladmuziek en oefenmateriaal)
U kunt zich opgeven via wopgelder@pknanloozuidlaren.nl